Walne Zebranie PSSF 2020

28.11.2020, w formie zdalnej, odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiego Stowarzyszenia Studentów Fizyki. Podczas spotkania dokonano podsumowania dotychczasowej działalności PSSF, wybrano nowe władze oraz wyznaczono kierunki działania Stowarzyszenia w kolejnym roku.

Skład nowego zarządu prezentuje się następująco:

• Prezes, Pełnomocnik ds. sponsorów i dofinansowań: Sebastian Owarzany (AGH)
  • Wiceprezes, Pełnomocnik ds. IAPS – International Association of Physics Students, Koordynator wydarzeń: Joanna Szulc (UW)
  • Skarbnik, Koordynator Komitetów Lokalnych i Członków Indywidualnych: Michał Suchorowski (UW)
  • Pełnomocnik ds. informatyzacji: Kamil Bruchal (PWr)
  • Rzecznik: Aleksandra Kukiełka (AGH)

Do Komisji Rewizyjnej wybrano 3 osoby :

• Przewodniczący: Mikołaj Zawadzki (UW)
  • Paulina Stasica (AGH)
  • Paweł Sidorczak (UW)

Dziękujemy wszystkim za udział w Walnym Zgromadzeniu, a nowemu Zarządowi życzymy owocnej kadencji!

Na koniec publikujemy też tradycyjne zdjęcie ze spotkania, które w tym roku odbyło się w nieco bardziej nowoczesnej formie:

Walne zebranie online