Zarząd Stowarzyszenia

Jest w szkole doktorskiej nauk ścisłych i przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się magnetyzmem ziemskim, górnictwem kosmicznym oraz analogową astronautyką. Jest kierownikiem projektu w ramach grantu Perły Nauki, w którym zajmuje się badaniem kraterów impaktowych w Europie. Współkieruje projektem analogowej bazy kosmicznej RAF, który symuluje warunki życia i pracy w kosmosie. W wolnym czasie opiekuje się dwójką swoich kotów.


Działalność dla społeczności studenckiej zaczął od Samorządu Studentów na Wydziale Fizyki UW, a następnie był skarbnikiem w Studenckim Kole SKFiz. W PSSF działa od 3 lat od Przewodniczącego Komitetu Lokalnego UW, Członka Zarządu, a teraz jako Sekretarz Generalny. Naukowo interesuje się informatyką kwantową i kwantową korekcją błędów w metrologii kwantowej.


Do stowarzyszenia dołączyła, bo przyświecała jej idea budowania społeczności studentów fizyki zarówno pod kątem towarzyskim, jak i w celach inspirowania siebie nawzajem. Naukowo interesują ją różne dziedziny mechaniki kwantowej w szczególności silnie skorelowane układy wielu ciał. Prywatnie jest osobą ekstrawertyczną, więc spędzanie czasu wśród ludzi sprawia jej największą przyjemność. Szczególnie jeśli ten czas spędzany jest na ściance wspinaczkowej.


Jest studentką astronomii na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pełni funkcję prezeski Koła Naukowego Geofizyki, gdzie organizuje wydarzenia i projekty związane z naukami o Ziemi i kosmosie. Współkieruje projektem analogowej bazy kosmicznej RAF, który symuluje warunki życia i pracy w kosmosie. Jako National Point of Contact w SGAC (Space Generation Advisory Council), Natalia reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. Jest również twórczynią podcastu „Kosmos na podsłuchu” oraz główną redaktorką sekcji wiadomości kosmicznych w czasopiśmie „Polish Space Journal”. Natalia bierze także udział w badaniach geofizycznych kraterów impaktowych w Europie.


Naukowo interesuje ją informacja kwantowa oraz symulacje układów wielociałowych za pomocą sieci tensorowych. W wymiarze nieco bardziej hobbystycznym zajmuje się obliczeniami kwantowymi – w kole naukowym fizyków NABLA, którego jest Wiceprezesem, prowadzi sekcję programowania kwantowego Qubit oraz jeździ na hackathon’y kwantowe. W wolnych chwilach ćwiczy jogę i spaceruje ze swoim pieskiem.


Jest studentem Fizyki Technicznej na krakowskiej AGH, gdzie pełni również funkcję prezesa Studenckiego Koła Naukowego Fizyków Bozon, zrzeszającego ponad 130 osób. Od tego roku akademickiego jest także członkiem zarządu noworeaktywowanego Komitetu Lokalnego PSSF na AGH, a także członkiem zarządu całego Stowarzyszenia. Jego zainteresowania naukowe obejmują fizykę cząstek, fizykę jądrową, a w ramach działalności Koła także fizykę środowiska. Wolny czas lubi wypełniać turystyką i krajoznawstwem, co wyniósł z harcerstwa, do którego należy do dziś.


Obecnie studiuje Inżynierię Kwantową na Politechnice Wrocławskiej, gdzie aktywnie działa w Samorządzie Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. Jest też członkiem koła naukowego fizyków Nabla, gdzie prowadzi projekt popularyzujący naukę na największym w Polsce festiwalu fantastyki – Pyrkon.